sobota, 12 kwietnia 2014

Flower soft

Przede mną ostatni w tym roku kiermasz wielkanocny. Minione dwa dni spędziłam na "kiermaszu" w Mieście Tkaczy w Zgierzu. "Kiermasz" to za dużo powiedziane - ale miałam okazję po raz kolejny pokazać swoje prace. Niestety jest ich coraz więcej i chyba powinnam sobie trochę odpuścić - bynajmniej w technice decoupage. Tym bardziej, iż oceniono moje prace na byle jakiej jakości, źle wykończone, itd, itp - przez kogoś kto sam siebie nazywa profesjonalistą w tej dziedzinie. Niestety nie miałam okazji obejrzeć pracy tej profesjonalistki ... Oczywiście to słowa jednej osoby - ale choć inni twierdzą inaczej, te słowa bardzo bolały. Wciąż jestem nieodporna :( ... Powinnam też chyba zacząć ograniczać robienie zdjęć moich prac i oglądanie przez takich profesjonalistów, którzy podkradają pomysły. W końcu, pomimo iż większość papierów czy serwetek jest ogólnie dostępnych - każdy inaczej dekoruje swój przedmiot, ma inny pomysł na jego wykończenie, każdego z nas prace są autorskie. 

Póki co, jest dziedzina, w której nie podkrada mi jeszcze nikt pomysłów - na robienie kartek :) Były kartki z haftem matematycznym, kartki 3D, przyszedł czas na kartki z wykorzystaniem wiórków flower soft.Wiórkom tym przyglądałam się już jakiś czas temu, ale wciąż budziły we mnie respekt, równocześnie rozbudzając apetyt na tego typu wykończenie. 
Pokusiłam się na początek na kilka słoiczków z ciekawym puszkiem choć marzy mi się bogatsza paleta kolorów :) W przypadku tych kartek wielkanocnych użyłam niewielkiej ilości wiórków - w końcu to kompozycja wielkanocna z puszystymi kurczaczkami i zajączkami w delikatnej zieleni a nie w dzikiej dżungli :)
Poniżej kilka prac z wykorzystaniem wiórków flower soft, osoby, która wykorzystała je do zdobienia obrazków

2 komentarze:

  1. Nie słyszałam o tym kwiatowym puszku - ale dzięki Tobie, wiem że takowy istnieje. Pięknie go wykorzystałaś i stworzyłaś śliczne karteczki :)
    Wiesz, ludziska są zawistne, ta babka chyba nie wie co mówi. Śmiej się z takich słów, sama wiesz, że Twoje prace są śliczne i perfekcyjne :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo ciekawe "coś" do zdobienia. Efekt wygląda, przynajmniej na zdjęciach, miękko i delikatnie.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz.
Jest on dla mnie oceną mojej pracy.