czwartek, 2 stycznia 2014

Zlecenie

Chciałam nawiązać a właściwie pokazać, pochwalić się swoją pracą - zleceniem jakie otrzymałam przed świętami. Zadanie polegało na udekorowaniu techniką decoupage kompletu: butelki w jajku. Butelka po wódce dębowej wkładana do jajka na lakierowanej, sklejkowej podstawce.Warunki były dwa: na butelce miał być kurczaczek, któremu wystaje łepek ponad skorupkę jajka, i na deseczce ma być napis "wesołego alleluja". Stylizacja może nie bożonarodzeniowa, ale czy to ważne. Całość nie była dużych gabarytów, ale zlecenie to zlecenie :)

A tak wyglądał zestaw po dekoracji:
Nie uwieczniłam butelki w środku ale wierzcie mi na słowo - główka kurczaczka lekko wystawała ponad brzeg skorupki jajka :) Mam nadzieję, że udało mi się wykonać dobrze to zadanie - nie przekazywałam osobiście gotowego produktu więc póki co nie znana jest mi opinia zlecodawcy.

I jeszcze jedna rzecz, którą chciałam się pochwalić - to już nie zlecenie ale mój własny, osobisty twór, bez form, wykrojów, rysunków. Tak po prostu, myślę, że też skończy jako broszka :)

Moje małe, słodkie maleństwo :) A jakie małe? Popatrzcie sami :)5 komentarzy:

 1. ślicznie Ci to wyszło. a żółwik przesłodki, chciałabym takiego jako breloczek do kluczy:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Może będzie breloczkiem :) A jak nie ten to następny :)
  dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Komplet z butelką śliczny i bardzo radosny - dzięki tym kurczaczkom :) Żółwik jest słodziutki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Żółwik jest boski - całkowici zawładnął mym sercem :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję Wam bardzo :)
  tym większe jest to dla mnie uznanie gdyż .... filcowania uczę się sama :) a żółwik jest od początku do końca według mojego pomysłu :) i mojego wykonania :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz.
Jest on dla mnie oceną mojej pracy.