wtorek, 1 listopada 2016

Mega duże i pakowne

Czasami, kiedy mam wolną chwilę, "buszuję" po sklepach internetowych w poszukiwaniu tkaninowych "perełek". Z racji wykorzystania ich do uszycia toreb większości poszukuję w sklepach tapicerskich. I tak udało mi się znaleźć trzy wzory tkanin, z których uszyłam swoje duże i bardzo pakowne torby.
Krój toreb jest bardzo zbliżony do tych, które szyłam dotychczas. Uwzględniając sugestie i uwagi klientów (staram się wszystkich bacznie słuchać) wprowadziłam małe korekty:
1. uszy są około 10 cm krótsze niż w torbach, które oferowałam wcześniej (wszak nie każdy ma 180cm wzrostu i duża torba obijała się o nogi),
2. kieszonka w środku jest zapinana na rzep (jest bardziej estetycznie, wygodnie)

A pro po dużych toreb - przy okazji świąt Bożego Narodzenia w ofercie pojawią się torby z lalką Gorjuss


Oferta będzie wzbogacona o kosmetyczki z podobnymi aplikacjami i oczywiście notesy w szarych, filcowych okładkach. Może ktoś będzie miał ochotę stworzyć sobie komplet?

 A na zakończenie jeszcze ostatnie moje "uszytki" - jednobarwne kominy


To tylko część całej kolekcji, w której postawiłam na pastele. Kominy można nosić w pojedynczych barwach lub miksować i wtedy uzyskuje się efekt mocnego otulenia. Tkaniny pochodzą od polskiego producenta, który oferuje dzianiny bardzo wysokiej jakości.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz.
Jest on dla mnie oceną mojej pracy.