piątek, 7 października 2016

Międzynarodowy Festiwal Gier i Komiksu w Łodzi
To była wielka niewiadoma czy odnajdę się na tego typu imprezie? W sumie miałam mało czasu na przemyślenia i jeszcze mniej na przygotowanie oferty, mieszcząc się docelowo na powierzchni 1m x 2m.

Na tak "wielkiej" powierzchni zmieściłam dwa wieszaki i maleńki stolik na którym wystawiona była nowość z mojej oferty - breloki z kolorowej taśmy.
Na jednym wieszaku była cała gama worków: od wodoodpornych po bawełniano - poliestrowe z bawełnianą podszewką. Na drugim druga nowość - młodzieżowe bluzy. Od pewnego czasu "chodził" za mną wykrój bluzy z Ottobre i to chyba był TEN moment, żeby skorzystać ze wzoru i uszyć kilka sztuk.

Na bluzach królują pokemony choć pojawiła się też myszka miki (brak zdjęć) czy panda :)
Uszyłam też bluzy na podstawie wykroju z Burdy i niestety dopóki wykrój nie zostanie nieco zmodyfikowany wg mnie wciąż będzie niedoskonały :(
Wkrótce mam nadzieję, pochwalę się następnymi pracami :) Przede mną Fashion in Warsaw zatem dobrze by było przygotować coś ciekawego :)
4 komentarze:

 1. Ale super!!! Świetne te bluzy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) mam nadzieję, że będą początkiem nowego rozdziału ....

   Usuń
 2. Oj, dawno Cię nie widziałam nigdzie. A tu czytam takie zmiany. Misz-masz zamknięte, za to otwarte nowe miejsce. Ma jakąś nazwę? Powodzenia życzę, bo bluzy są świetne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Misz - Masz wirtualnie wciaż trwa ;) ...
   Miejsce jest moje choć wynajmowane :) dlatego nosi moją nazwę - turpis :) Czekam na tabliczkę na drzwi wtedy poczuję się jeszcze bardziej z nim związana :)

   Usuń

Dziękuję za komentarz.
Jest on dla mnie oceną mojej pracy.