niedziela, 17 listopada 2013

TOWARY - Łódzkie Targi Kreatywnych

Moi drodzy, mam gorącą prośbę :) 
Nie, nie organizuję żadnej zbiórki pieniędzy ani niczego innego, nie szukam inwestorów (może powinnam zacząć ;) szukam ... podpowiedzi na to co przygotować na:Zgłosiłam chęć wystawienia się na Łódzkich Targach Kreatywnych, 30.11.2013 Wiadomo - czas przedświąteczny może być bardzo gorący :) Dla tych którzy poszukują czegoś niestandardowego, wyjątkowego, wykonanego przez rękodzielnika, czegoś na prezenty mikołajkowe czy prezenty świąteczne są organizowane takie targi. I tu pojawia się moja prośba. Pewnie nie będziecie uczestnikami tych targów ale możecie mi podpowiedzieć co chcielibyście znaleźć na moim stoisku? Pomyślcie co chcielibyście kupić dla siebie lub dla najbliższych. Znacie moją ofertę, może pojawią się jakieś nowe pomysły, coś ciekawego do wykonania przeze mnie?

 Please, HELP!!! :)


Dziękuję :)

5 komentarzy:

 1. Nie będę oryginalna, ale ja kupiłabym do pokoiku dziecięcego komplecik wieszaczek + drewnianą osłonkę na duże chusteczki higieniczne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Violu - to tylko w Twojej ocenie nie jesteś oryginalna :) Dla mnie każda uwaga jest cenna. Myślę, że to iż rzadko bywam na takich imprezach nie daje mi rozeznania w gustach i zapotrzebowaniach innych.

   Usuń
  2. pewnie też najlepiej się sprzedają mniejsze rzeczy (jak etui) które mogą być prezentami na mikołajki.

   Usuń
 2. Nie wiem czy to jeszcze przeczytasz - ale uważam, że Twoje konewki mogą być fajnym, niestandarowym prezentem:)) może one wpadną w oko.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawsze czytam - nawet jeśli nie zostawię po sobie śladu :) Może uda mi się jeszcze coś pomalować :) przed targami :)

   Usuń

Dziękuję za komentarz.
Jest on dla mnie oceną mojej pracy.