poniedziałek, 15 maja 2017

Kolekcja dziecięca

Kolekcja nie dotyczy ubrań ale ... zabawek :) 
Kiedyś uszyłam małą dziecięcą kolekcję tunik i bluz ale nie jestem z niej zadowolona - a dokładnie z wykrojów dlatego obecnie kolekcja jest na wyprzedaży co czasami można wypatrzeć na moim stoisku :)

Wracając do zabawek ... trochę zmotywowały mnie do działania targi zabawek:a trochę współpraca z Galerią w Bramie na Cieszyńskiej Wenecji


https://www.facebook.com/1549491812038354/photos/a.1549494755371393.1073741825.1549491812038354/1560679450919590/?type=1&theater

W galerii wystawiane są moje torby jakieś sówki a ponieważ zbliża się wystawa jak pies z kotem chciałam też coś podrzucić od siebie :)

I tak to się zaczęło :)

Uszyłam trochę sówek mniejszych i większych

trochę kociakówkilka wielorybów i koników "metkowców"
Jakiś czas temu uszyłam też flamingi, które już zdążyły znaleźć nowe domki :)Wypatrzyła je pewna Pani i zamówiła takie "łysolki" w innym kolorze ;)i uzupełniła je o skrzydełka i koronę:Źródło zdj.: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=530140044041801&id=100011374309224

Uszyłam dwa kolejne i "wykończyłam" je takBardzo mi przypadły do gustu te tiulowe skrzydełka dlatego kolejny flaming otrzymał je w wersji różowejNa wspomnianych wcześniej targach zadebiutowały ... grzechotki :)małe mięciutkie króliczki i misie z delikatnie grzechoczącymi środeczkami. Wkłady grzechoczące są przystosowane do takich maskotek, grzechotki można prać jak każdą inną zabawkę z mojej kolekcji.

I na zakończenie jeszcze jeden miły akcent. Na targach zabawek pojawili się wolontariusze z Fundacji Anny Dymnej, którzy zbierali dary do Galerii Pod Gołym Niebiem.

"Drodzy Przyjaciele !

3 i 4 czerwca 2017 roku zapraszamy Was serdecznie na wiosenny spacer w wyjątkowe miejsce! 

Od godziny 10.00 do 20.00 na krakowskich Plantach przy Bunkrze Sztuki, uruchomiona zostanie „Galeria Pod Gołym Niebem”. Jest to inicjatywa Wolontariuszy Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" organizowana w ramach XIII Ogólnopolskich Dni Integracji „Zwyciężać Mimo Wszystko”. 

W tych dniach będziemy czekać na Was, by wspólnie pomóc Pawłowi!

W Galerii znajdziecie obrazy ofiarowane przez Artystów oraz rękodzieło podarowane przez naszych Przyjaciół. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację 21-letniego Pawła.
Pomóżmy razem Pawłowi! Bądźcie wtedy z nami!

Zachęcamy Was również do współtworzenia „Galerii Pod Gołym Niebem”!

Możecie dodać coś od siebie, przekazując nam swoją pracę. W tej niezwykłej Galerii Pod Gołym Niebem jest miejsce dla każdego rodzaju rękodzieła – od obrazów, biżuterii, aż po torebki i ubrania.

A może ktoś z Was zechce poprowadzić warsztaty taneczne czy plastyczne? Będzie nam miło, gdy podzielicie się z nami swoimi talentami i pasją, a przy okazji zrobimy wspólnie coś dobrego.

Jeśli chcesz nam pomóc, prosimy o kontakt z Karoliną Cząstką – koordynatorem Galerii Pod Gołym Niebem (@: galeria@mimowszystko.org)"Na zdjęciu wolontariusz z dżinsowym kotem z mojej kolekcji, w jednej z papierowych toreb ukryta jest jeszcze mała pasiasta sówka :)


2 komentarze:

  1. Jednak te sowy rządzą. Szczególnie oczy są świetne :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Faktycznie sowy są bardzo fajne. Robiliśmy kiedyś podobne używając zabawek edukacyjnych https://modino.pl/edukacyjne bo w końcu dobra zabawa się liczy.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz.
Jest on dla mnie oceną mojej pracy.