piątek, 30 grudnia 2016

Nowy Rok rokiem zmian??

Dla mnie wyznacznikiem nowego roku jest Wigilia Bożego Narodzenia. To ona wyznacza i daje sygnał co się będzie działo w nadchodzącym roku. Noc 31.12/01.01 to tylko data w kalendarzu :)

Jeśli chodzi o status zawodowy to będzie rok nie zmian tylko porządków, a właściwie uporządkowania rytmu pracy: wystawiania się na targach, uporządkowania szmatek - łatek w pracowni :) uporządkowania projektów i wykrojów, dokończenie różnych prac ... Tak to będzie rok porządków :) Mam nadzieję, że dzięki ograniczeniu i wyselekcjonowaniu imprez wystawowych będę miała czas na dopracowanie swoich projektów tak, aby były one najwyższej jakości :)

Nie mam noworocznych postanowień chyba, że tylko takich żeby "udźwignąć" swoje porządki :)

Wszystkim bliskim i dalszym znajomym, klientom i oczywiście mojej rodzinie - życzę przede wszystkim zdrowia. Z resztą wszyscy mniej lub bardziej sobie poradzimy :)Dla poparcia tego co czuję i napisałam wstawiam fragment z horoskopu chińskiego na 2017 rok :)

Rok Koguta będzie czasem, w którym wielu z nas otrzyma szansę wykonywania swoich obowiązków w bezbłędny sposób – bez względu na to, czego będzie potrzeba, aby osiągnąć sukces. Teraz nadszedł czas, kiedy naprawdę lepiej zrobić mniej, ale zrobić to doskonale. Nie ma sensu iść w swoich obowiązkach na ilość. Jakość ma w tym roku największe znaczenie.

Pozdrawiam Was w ten słoneczny dzień
Miłka (turpis)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz.
Jest on dla mnie oceną mojej pracy.