piątek, 22 kwietnia 2016

"Bądź widoczny na drodze!!!" ....

Nie do końca było to hasło przewodnie do uszycia tych toreb i worków :) ale kiedy pojawiłam się w jednym z moich ulubionych sklepów z tkaninami nie mogłam się im oprzeć. Może dlatego, że tak KRZYCZAŁY do mnie, żebym je wzięła, a może dlatego, że są to dosyć ostatnio popularne kolory w dodatkach i czasami odzieży w naszym (nie wiem jak w innych) kraju? Nieco dla potwierdzenia tej ostatniej tezy, przytoczę opowieść mojej koleżanki, która była ostatnio na jakiś super targach w W-wie. Otóż na tejże imprezie były różne prelekcje na temat ubioru, dobierania dodatków, itp. I wśród wypowiedzi jednej ze stylistek można było usłyszeć, że w odzieży wciąż króluje kolor czarny i szary (ja nie miałabym szans u Tej Pani z moją bardzo kolorową kolekcją) ale w dodatkach powinniśmy zaszaleć z kolorami, najlepiej z takimi właśnie odblaskowymi (o, i tu mogłybyśmy pokonwersować :) )

Przechodząc do meritum sprawy oto moja porażająca w kolorystyce kolekcja toreb i plecaków:

* torby i mniejsze worki z grubszej tkaniny o splocie płótna* plecaki/worki z eko-skóry (delikatny perłowy połysk)

- żółty

- czerowony/róż- pomarańczI z takim oto bagażem wyruszam w najbliższą niedzielę do Katowic na Silesia Bazaar Kids.

                                               

Z tej okazji po raz pierwszy chciałam podarować Wam kupon rabatowy na zakupy :)* Wystarczy go ściągnąć do siebie na komputer, wydrukować i zabrać ze sobą na Targi :)

Stworzyła go i zaprojektowała dla mnie Malwina Golińska. Ma fajne pomysły na grafiki więc zapraszam do jej galerii prac: https://www.facebook.com/Ms.Pinflow/?fref=ts

2 komentarze:

  1. Super ten plecak! Przydałby mi się taki na kijki. Świetne kolory. Aż oczy bolą.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Oj tak, mocno "bije" po oczach :D ale całkiem fajnie się je szyło :)

      Usuń

Dziękuję za komentarz.
Jest on dla mnie oceną mojej pracy.