środa, 19 listopada 2014

Galeria Małej Sztuki MISZ - MASZ

Od wczoraj rozdajemy takie oto ulotki:

 
A dzisiaj ...
19 listopada dobiega końca (no jeszcze trochę, ale dobiega :) i pierwszy dzień pracy i funkcjonowania galerii za nami. Dużo stresu, trochę niepokoju ale ... udało się :) Tak, już jest :) już mamy swoje "4 kąty" :) Pomimo jeszcze wczorajszych proroctw i strachu w oczach innych, że  jesteśmy daleko "w polu" - udało się dotrzymać terminu i otworzyć dzisiaj galerię :)


Trochę po godz. 10 zjawił się elektryk, zamontował licznik i ... nastała jasność :) Oczywiście od razu wyszły wszystkie niedomalowania, braki tu i tam ale tak naprawdę myślę, że to nic. To na prawdę "pryszcz" :) - cieszę się, że się udało coś co wydawało mi się niedoścignionym marzeniem, ułudą ...

To co widać powyżej to jedyna witryna i okno na świat naszej galerii a kawałeczek dalej - drzwi do naszej krainy ... małej galerii/pracowni hand made:)

A w środku?? 

- widok po lewo od wejścia
 

to wciąż lewa strona (patrząc od wejścia) sklepu- widok po prawo od wejścia - za parawanem szykujemy pracownię głównie dla siebie ale jak ktoś będzie chciał się skusić na jakieś warsztaty to też zapraszamy:)Galeria - galerią ale jak już wspomniałam, za parawanem szykujemy pracownię :) dla siebie i pod warsztaty :)

Na warsztatach chciałyśmy zaoferować kilka różnych technik:
- biżuteryjne ABC
- podstawy decoupage 
- kartki okolicznościowe (scrapki)
- kartki okolicznościowe (haft matematyczny)
- bombki typu karczoch - ze wstążki
                                       - z osikowych wiórów
- filcowanie na sucho
- stroiki bożonarodzeniowe
- broszki - z filcu
               - z szyfonu
- filcowanie na mokro
- szydełkowe ABC

Póki co nie ustaliłyśmy jeszcze terminów, ale jeśli ktoś jest chętny to proszę o kontakt - milosława.z@gmail.com - nie musi zebrać się grupa kilkuosobowa, żeby przekazać Wam naszą wiedzę :)

5 komentarzy:

 1. Gratulacje! Też marzę o takim miejscu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wydaje mi się, że samemu trudno jest podjąć takie wyzwanie jakim dla mnie była galeria :) ale wsparcie i działania drugiej osoby bardzo pomagają osiągnąć ten upragniony cel :) Marzenia się spełniają, wymagają tylko trochę czasu, pomocy w realizacji i jasnego sprecyzowania celu :) Trzymam kciuki, żeby w Kłodzku pojawiło się takie miejsce :) Będzie to kolejny powód dla którego będę chciała tam przyjechać :)

   Usuń
 2. pięknie i kolorowo. gratulacje! niech się Wam darzy, mnoży, itd... :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U nas jest zawsze baaardzo kolorowo :)))) takie kolorowe jarmarki :) Zapraszam do środka :) - nie tylko wirtualnie :)

   Usuń
 3. Gratuluję otwarcia :) Miło tam u Was w środku :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz.
Jest on dla mnie oceną mojej pracy.