sobota, 7 grudnia 2013

Sklepik turpis


Już kiedyś był, potem go usunęłam ale postanowiłam do tego wrócić. Dlaczego? 
Jeszcze nie stać mnie na otwarcie stacjonarnej mini galerii :) choć bardzo bym chciała; prowizja  allegro jest bardzo wysoka, bez gwarancji sprzedaży a poza tym ciężko się przebić; zdjęcia czasami wychodzą mi krzywo, a niektóre portale życzą sobie zdjęć idealnych; rozdaję ulotki z namiarem na bloga a co za tym idzie, od razu do sklepu :) Podpatrzyłam u sandrynki, że to działa zatem dlaczego nie spróbować?
Nie wiem czy w blogger 'ze jest do wstawienia szablon sklepu dlatego wersja ta jest taka jaka jest, jest moja. Nie ukrywam, że wolałabym sprzedaż f2f (face to face) ale póki co pozostanie b2b (business to business)
Będę starała się udoskonalać i ułatwiać poruszanie po sklepie. Nie będzie podziału alfabetycznego, ale tematyczny tak. Systematycznie będę starała się zapełniać półki ale trochę to potrwa. Dlatego jeśli ktoś już wcześniej wypatrzył coś dla siebie to proszę pisać. Może jeszcze się nie sprzedało :)
Wszelkie sugestie i podpowiedzi mile widziane :) 

2 komentarze:

  1. Odpowiedzi
    1. Ach Violu, już sama nie wiem co robić, żeby to się ruszyło :( Jak miałaś okazję zobaczyć, żeby coś pokazać to nie jest tylko przyniesienie torby i stoliczka - tego jest mnóstwo. Ale targanie tego wszystkiego, rozkładanie stoiska, i składanie z powrotem kiedy nikt nie przychodzi jest frustrujące. Cicha nadzieja (choć to podobna matka głupich), że jak już tu ktoś trafia i miałby na coś ochotę to po prostu da znać :)

      Usuń

Dziękuję za komentarz.
Jest on dla mnie oceną mojej pracy.