sobota, 9 marca 2013

katalog

Zaczynając przygodę z decoupage' m, z rękodziełem chciałam, żeby kiedyś w przyszłości zostało to moim stałym zajęciem, żeby oprócz pasji był to też mój sposób na utrzymanie. Z tym pierwszym idzie wspaniale - już nie wyobrażam sobie mojego egzystowania bez tworzenia czegoś nowego, poszukiwania nowych wyzwań. Z tym drugim - sposób na utrzymanie - jeszcze nie dopracowałam tego tematu :) ale wciąż próbuję :)

          Ponieważ nie bardzo mnie stać na utrzymanie sklepu internetowego a z chęci pokazania się na rynku poza sprzedażą na allegro - postanowiłam stworzyć swojego bloga "pasja i rękodzieło". które z czasem zmieniło się na passio et turpis (z łac., znaczy to samo). Zupełnie nie wiedziałam jak i co pisać. Ale jest już ponad rok i chyba trzyma się nieźle, co widać po statystykach :) które dodatkowo motywują mnie do działania i pisania. Przeszedł kilka metamorfoz i ciągle coś zmieniam, ale jest :)
Z czasem blog mi nie wystarczał  i opracowałam katalog swoich prac.


Wymagało to trochę czasu i cierpliwości,

 bo chciałam, żeby materiał do katalogu był ciekawy i zróżnicowany. 

  
Znalazły się w nim prace decoupage jak i  biżuteria.


Jest 26 stron więc miałam trochę pola do popisu.
Wydając ten katalog chciałam mieć możliwość zaprezentowania swoich prac, zareklamowania ich i siebie bez konieczności wożenia ze sobą samych produktów. Jak na razie pochwaliłam się tylko w najbliższym gronie bo nie mam wewnętrznej odwagi, żeby "uderzyć" gdzieś dalej. Trzymajcie kciuki to może w końcu się odważę :)


1 komentarz:

  1. Świetny pomysł z tym katalogiem.
    A dlaczego mówisz, że nie masz odwagi? TY!? Przecież pięknie walczysz o swoje marzenia.
    Trzymam kciuki :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz.
Jest on dla mnie oceną mojej pracy.